مهندسین مشاور خاک ازما کاوش ایرانیان

این مهندسین مشاور دارای پروانه تخصصی مشاور در زمینه های ژئوتکنیک،ابیاری و زهکشی ،ژئوفیزیک و گواهینامه تخصصی شبکه های تحت فشار از نظام مهندسی کشاورزی در زمینه های مرتبط اماده ارائه خدمات به تمامی هموطنان میباشد.

برای اطلاعات بیشتر با شماره ۰۹۱۲۳۵۳۳۹۷۴ تماس حاصل فرمایید.

آزمایشگاه‌های مستقر خاک، بتن و آسفالت

استقرار آزمایشگاههای خاک،بتن و آسفالت برای پروژه های بزرگ و انجام آزمایشهای مختلف مربوط به خاک،میلگرد،بتن و آسفالت با تجهیزات کامل آزمایشگاهی و نیروهای مجرب از تخصصهای این مهندسین مشاور در قالب صلاحیت ژئوتکنیک می باشد.

طرح و اجرای انواع سیستم‌های پایدارسازی گود مانند نیلینگ و انکراژ

این مشاور با کادر تخصصی مجرب و آکادمیک و نیروهای اجرایی با سابقه در اجرای نیلینگ و تجهیزات مدرن استفاده از علم و تکنیک را در اجرای روشهای مختلف پایدارسازی گودها همانند اجرای نیلینگ در خاکهای مسئله دار فراهم نموده و جزو اولین مشاورین ژئوتکنیک می باشد که ضمن دارا بودن صلاحیت قانونی ژئوتکنیک اجرای پروژه های مختلف را در زمینه گودبرداری و اصلاح خاک به انجام میرساند.
تا کنون چندین پروژه پایدار سازی گود با روش اجرای نیلینگ دارای کارفرمای خصوصی و دولتی توسط این مشاور به روشهای مختلف مانند : اجرای نیلینگ گود ،انکراژ،استفاده از شمع،استفاده از سازه اصلی جهت پایدارسازی دیواره ها،طراحی،نظارت و اجرا شده است

طراحی و اجرای روش‌های بهسازی خاک های مسئله دار

صلاح خاکهای مسئله دار قبل و یا بعد از احداث سازه ها جهت بالا بردن ظرفیت باربری این خاکها به روشهای مختلف مانند روشهای دینامیکی و یا انواع روشهای تزریقی از تخصص های ویژه این مهندسین مشاور می باشد.
در بهسازی خاک لازم است ابتدا با استفاده از نرم افزارهای الملن محدود و یا اجزاء محدود با توجه به روشهای مورد نظر طراحی به صورت دقیق برای حالات قبل و بعد از بهسازی انجام شده و پس از اطمینان از عملی بودن روش خاص اجرا توسط تجهیزات منطبق با شرایط پروژه بر اساس طراحی انجام شده صورت پذیرد.
این مشاور با استفاده از نرم افزارهای ویژه و تجهیزات لازم برای اجرا امکان اجرای دقیق روشهای مختلف بهسازی خاک را قبل و یا بعد از احداث سازه ها فراهم می نماید

حفاری،آزمایش‌های برجا و آزمایشگاهی، مطالعات ژئوتکنیک در خشکی و دریا

این مشاور دارای تجهیزات کامل برای حفاری تا عمق ۴۰۰ متر در خاکهای درشتدانه و ریزدانه همراه با اخذ نمونه های دست خورده و دست نخورده به روشهای مختلف بوده و امکان انجام آزمایشهای برجا با تجهیزات روز مانند آزمایشهای برش برجا،بارگذاری صفحه،SPT,CPT,CPTU را در خشکی و دریا دارا می باشد.
جهت تعیین مقاومت خاک و ظرفیت باربری برای احداث سازه های مختلف ،تونلهای زیر زمینی،پلها،ساختمانهای بلند و کوتاه،انجام حفاری های دستی و ماشینی،اخذ نمونه های دست خورده و دست نخورده،انجام آزمایشهای آزمایشگاهی و برجا و ارائه گزارشهای ژئوتکنیک مورد تایید شهرداری و دولتی از خدمات این مشاور می باشد